Współorganizacja projektu „Auto Stop Race 2017 – Fazana”

 

IX edycja ASR wróciła do swoich korzeni – Fažana znajduje się w odległości zaledwie 20 km od Puli, gdzie odbyła się pierwsza edycja. Trasa tym samym była nieco krótsza niż w poprzednich latach, jednak nie oznacza, że była ona mniejszym wyzwaniem nawet dla tych doświadczonych autostopowiczów. Trasa została urozmaicona poprzez tak zwane “checkpointy“, czyli wyznaczone przez organizatorów miejsca, takie jak Pusty Zamek w Zwoleniu, Potrójny Most w Lublanie czy Muzeum Złamanych Serc w Zagrzebiu. Na mecie wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali najszybsze pary. Wygrani dotarli po 15 godzinach i 42 minutach od startu. W tym roku wygrała para składająca się z dwóch kobiet.

Fundacja wspomogła wydarzenie od strony prawnej, administracyjnej oraz finansowej.

Obsługa administracyjna projektu Bieg Akademicki

 

W niedzielę, 14 maja, tysiąc biegaczy wzięło udział w 3. Wrocławskim Biegu Akademickim organizowanym przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego wraz z Fundacją. Uczestnicząc w wydarzeniu, można było wesprzeć walczącego z czerniakiem Mateusza Palzera,  podopiecznego Fundacji Na Ratunek. Zawodnicy wystartowali na dwóch dystansach. O godz. 11.00 zmierzyli się z 5-kilometrową trasą, a o godz. 13.00 rozpoczęli bieg na dwukrotnie dłuższym dystansie. Pomimo nazwy biegu na starcie pojawili się nie tylko studenci.

Obsługa administracyjna projektów Samorządu Studenckiego

Mosty Ekonomiczne,

Gala Studenta UE,

Adapciak,

Integrator,

Dni Adaptacyjne,

Planer Akademicki,

Ekonomalia

Obsługa administracyjna projektu Koła Naukowego ANALYST

 

ANALYST jest  anglojęzycznym Kołem Naukowym Analizy Finansowej działającym przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Działa pod Instytutem Zarządzania Finansami Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów. Patronem  jest prof. dr hab. Krzysztof Jajuga, Dyrektor Instytutu Zarządzania Finansami, Prezes CFA Society of Poland, zaś opiekunem dr Tomasz Słoński, kierownik w Katedrze Finansów Przedsiębiorstwa i Finansów Publicznych. Koło w kwestii administracyjnej oraz prawnej wspiera Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego.
Dodatkowo, poprzez współpracę z CFA Society of Poland, ANALYST zamierza  propagować egzaminy CFA (Chartered Financial Analyst) pośród przyszłych finansistów oraz przedsiębiorców będących zarówno potencjalnymi fundatorami ubiegających się o certyfikat studentów, jak i ich przyszłymi pracodawcami.