Podsumowanie roku 2021

2021 to rok, który niezmiennie dla Fundacji Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dopisał w różne wspólne działania, szkolenia oraz konferencje. Przypomnijmy jak wyglądał miniony rok.

Szkolenie dla firmy motoryzacyjnej 

Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu rozpoczęła szkolenie dla firmy motoryzacyjnej, która chce podejść do oceny zgodnie ze schematem: ,,Recognized by EFQM”. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z przygotowanym planem, analiza raportu z oceny zewnętrznej, opracowanie listy rekomendacji i założeń do projektu umożliwi przygotowanie do udziału w ,,EFQM Global Award 2023”.

 

Made in Wroclaw 2021

Fundacja uczestniczyła w konferencji pod hasłem ,,Driven by intelligence” na evencie Made in Wroclaw 2021. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była sztuczna inteligencja, która coraz mocniej wpływa na różne aspekty funkcjonowania biznesu.

Spotkanie Świąteczne Dolnośląskiej Izby Gospodarczej i Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii

W grudniu odbyło się Spotkanie Świąteczne Dolnośląskiej Izby Gospodarczej i Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii. Była to ciekawa inicjatywa zorganizowana na świeżym powietrzu w niestandardowej scenerii na dziedzińcu Zakładu Narodowego im. Ossolińskich we Wrocławiu.

Patrząc na powyższe przedsięwzięcia można powiedzieć, że 2021 to był dobry rok. Mamy nadzieję, że następny będzie jeszcze lepszy! Dziękujemy za nowe znajomości, odbyte rozmowy i wysłuchane konferencje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz