Podsumowanie roku 2021

2021 to rok, który niezmiennie dla Fundacji Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dopisał w różne wspólne działania nad projektami studenckimi. Przypomnijmy jak wyglądał miniony rok!

Mosty ekonomiczne

Mosty ekonomiczne to wydarzenie łączące studentów z różnych uczelni ekonomicznych. Czterodniowy pobyt jest szansą na wymianę doświadczeń, poznania zasad studiowania na innych uczelniach, promocji swoich miast, a także do szeroko pojętej integracji zarówno samorządów, jak i samych studentów, a co za tym idzie – nawiązania wielu ciekawych znajomości. W projekcie uczestniczą uczelnie ekonomiczne z Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Katowic i Poznania.

Dni Adaptacyjne

Dni Adaptacyjne to obowiązkowy, dla wszystkich studentów rozpoczynających studia licencjackie oraz magisterskie, cykl prelekcji i szkoleń na początku października wprowadzający w świat nauki na UE we Wrocławiu.

Nocne Kino Akademickie

To wydarzenie jest prowadzone przez Informację Kulturalno – Sportową Studentów. Odbywa się ono cyklicznie w Kinie Nowe Horyzonty. Inicjatywa przyciąga wielu widzów, dzięki intrygującym propozycjom seansów, atrakcyjnym cenom biletów oraz wspaniałej kinowej atmosferze. Widzowie obejrzeli dwie produkcje – chwytający za serce „Sound of Metal”, nagrodzony przez Akademię dwiema statuetkami oraz piękną, muzyczną animację „Co w duszy gra”, która również otrzymała nagrody w dwóch kategoriach.

Cieszymy się, że mogliśmy wspierać Was i Wasze pomysły. Mamy nadzieję, że następny rok będzie dla Was pełny satysfakcji oraz idei na nowe przedsięwzięcia! Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli się wyzwań jakie niesie ze sobą organizacja wydarzeń.