Podsumowanie roku 2020

Rok 2020 był wyzwaniem dla gospodarki i świata. Pomimo zmieniającej się sytuacji pandemicznej oraz przy zachowaniu obostrzeń udało nam się kontynuować współpracę z kołami naukowymi i organizacjami studenckimi. Przypomnijmy jak wyglądał miniony rok.

Dni Adaptacyjne

Dni Adaptacyjne to obowiązkowy, dla wszystkich studentów rozpoczynających studia licencjackie oraz magisterskie, cykl prelekcji i szkoleń na początku października wprowadzający w świat nauki na UE we Wrocławiu. W tym roku odbyły się online.

Planer akademicki

Fundacja wzięła udział w pracach nad planerem akademickim. Zapewniliśmy wsparcie merytoryczne Samorządowi Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Mosty ekonomiczne

Mosty ekonomiczne to wydarzenie łączące studentów z różnych uczelni ekonomicznych. Czterodniowy pobyt jest szansą na wymianę doświadczeń, poznania zasad studiowania na innych uczelniach, promocji swoich miast, a także do szeroko pojętej integracji zarówno samorządów, jak i samych studentów, a co za tym idzie – nawiązania wielu ciekawych znajomości. W projekcie uczestniczą uczelnie ekonomiczne z Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Katowic i Poznania.

Cieszymy się, że mogliśmy wspierać Was i Wasze pomysły. Mamy nadzieję, że następny rok będzie obfitował w idee na nowe przedsięwzięcia i wydarzenia.